Opinie pacjentów

Opieka jest rewelacyjna

22-04-2014
Opieka jest rewelacyjna - począwszy od ginekologów, przez położne, po personel wydający posiłki i panie, które sprzątają sale. Wszyscy pracownicy mają na celu zapewnienie jak najlepszej opieki zarówno matce, jak i dziecku.
więcej »

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem

20-04-2014
Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem zarówno samego szpitala i warunków w nim panujących jak i całego personelu i opieki medycznej.
więcej »

Wspaniała opieka w szpitalu.

17-04-2014
Wspaniała opieka w szpitalu. Bardzo fachowy personel służący radą i pomocą w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm na każdym etapie pobytu w szpitalu.
więcej »

Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na bardzo wysokim poziomie.

14-04-2014
Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na bardzo wysokim poziomie. Posiada wykwalifikowany personel dzięki któremu pacjent czuje się bezpiecznie.
więcej »

Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na najwyższym poziomie.

03-04-2014
Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na najwyższym poziomie. Wszyscy dbają o mamę i maluszka. Personel posiada wysoką kulturę osobistą. Gdy będę spodziewać się kolejnego dzidziusia na pewno będę chciała tu wrócić!
więcej »

Pobyt oceniam bardzo dobrze. Fachowa opieka. Nie czułam się jak w szpitalu.

01-04-2014
Pobyt oceniam bardzo dobrze. Fachowa opieka. Nie czułam się jak w szpitalu. Położne zawsze gotowe pomóc, uśmiechnięte. Jedzenie smaczne. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i będę polecać koleżankom.
więcej »

Opieka jest rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolona

26-03-2014
Opieka jest rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie rodzić gdzieś indziej. Pierwsze dziecko tez tu rodziłam w 2011r. Wszystkim polecam.
więcej »

Opiekę oceniam bardzo dobrze. Zarówno w sali porodowej, jak i po porodzie

22-03-2014
Opiekę oceniam bardzo dobrze. Zarówno w sali porodowej, jak i po porodzie. Personel przyjaźnie nastawiony do pacjenta udziela szczegółowych informacji, poświęca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje.
więcej »

Opieka bardzo dobra.

19-03-2014
Opieka bardzo dobra. Konkretnie i rzeczowo udzielano mi odpowiedzi, jak i pomocy w trakcie pobytu w szpitalu. pomoc przy dziecku, przy porodzie tak jak należy. Porady w kwestii karmienia.
więcej »

Opieka bardzo profesjonalna, położne bardzo życzliwe, pomocne

13-03-2014
Opieka bardzo profesjonalna, położne bardzo życzliwe, pomocne i co najważniejsze służą pomocą i dobrymi radami, co jest bardzo ważne dla młodej matki. Życzliwa uśmiechnięta położna potrafi bardzo szybko zmobilizować powrót do formy.
więcej »
wstecz  1  2  3  4  5  wstecz  
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata