Opinie pacjentów

OCENA? Napiszę tak... Jak będę spodziewać się kolejnego bobaska to chcę go urodzić TUTAJ.

26-04-2014
OCENA? Napiszę tak... Jak będę spodziewać się kolejnego bobaska to chcę go urodzić TUTAJ. Od przyjęcia do szpitala do wypisu byłam bardzo dobrze traktowana, wszystko na bardzo wysokim poziomie.
więcej »

Opieka jest na bardzo wysokim poziomie

26-04-2014
Opieka jest na bardzo wysokim poziomie - solidna, przyjemna obsługa personelu medycznego. Warto polecić ten szpital innym osobom.
więcej »

Opieka jest rewelacyjna

22-04-2014
Opieka jest rewelacyjna - począwszy od ginekologów, przez położne, po personel wydający posiłki i panie, które sprzątają sale. Wszyscy pracownicy mają na celu zapewnienie jak najlepszej opieki zarówno matce, jak i dziecku.
więcej »

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem

20-04-2014
Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem zarówno samego szpitala i warunków w nim panujących jak i całego personelu i opieki medycznej.
więcej »

Wspaniała opieka w szpitalu.

17-04-2014
Wspaniała opieka w szpitalu. Bardzo fachowy personel służący radą i pomocą w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm na każdym etapie pobytu w szpitalu.
więcej »

Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na bardzo wysokim poziomie.

14-04-2014
Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na bardzo wysokim poziomie. Posiada wykwalifikowany personel dzięki któremu pacjent czuje się bezpiecznie.
więcej »

Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na najwyższym poziomie.

03-04-2014
Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na najwyższym poziomie. Wszyscy dbają o mamę i maluszka. Personel posiada wysoką kulturę osobistą. Gdy będę spodziewać się kolejnego dzidziusia na pewno będę chciała tu wrócić!
więcej »

Pobyt oceniam bardzo dobrze. Fachowa opieka. Nie czułam się jak w szpitalu.

01-04-2014
Pobyt oceniam bardzo dobrze. Fachowa opieka. Nie czułam się jak w szpitalu. Położne zawsze gotowe pomóc, uśmiechnięte. Jedzenie smaczne. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i będę polecać koleżankom.
więcej »

Opieka jest rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolona

26-03-2014
Opieka jest rewelacyjna. Jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie rodzić gdzieś indziej. Pierwsze dziecko tez tu rodziłam w 2011r. Wszystkim polecam.
więcej »

Opiekę oceniam bardzo dobrze. Zarówno w sali porodowej, jak i po porodzie

22-03-2014
Opiekę oceniam bardzo dobrze. Zarówno w sali porodowej, jak i po porodzie. Personel przyjaźnie nastawiony do pacjenta udziela szczegółowych informacji, poświęca pacjentce tyle czasu, ile tego potrzebuje.
więcej »
wstecz  1  2  3  4  5  wstecz  
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata