Opinie pacjentów

Opieka rewelacyjna! Jestem bardzo zadowolona!

25-07-2014
Opieka rewelacyjna! Jestem bardzo zadowolona! Personel miły, pomocny. Panie położne, pielęgniarki oraz lekarze wykazują bardzo duże zainteresowanie matką oraz dzieckiem.
więcej »

Opiekę szpitalną oceniam na wysokim poziomie.

23-07-2014
Opiekę szpitalną oceniam na wysokim poziomie. Spotkałam się z miłą, życzliwą obsługą personelu, dużym zainteresowaniem ze strony personelu matką i dzieckiem (czego nie mogę powiedzieć o moich wcześniejszych porodach w innym szpitalu).
więcej »

Opiekę oceniam na 5+.

20-07-2014
Opiekę oceniam na 5+. Jestem po urodzeniu dzidziusia i w sumie nie znajduje ani jednej negatywnej rzeczy. Wszyscy są mili i troskliwi.
więcej »

Jestem bardzo zadowolona z PRO-FAMILII

16-07-2014
Jestem bardzo zadowolona z PRO-FAMILII. Wszyscy lekarze, położne i pielęgniarki były bardzo miłe. Pani Justyna - położna, która odbierała mój poród ma świetne podejście do pacjentek. Była na prawdę super cierpliwa i pomocna.
więcej »

Opieka połoznicza, jak i neonatologiczna na bardzo wysokim poziomie, bardzo pomocny, profesjonalny i uśmiechnięty personel.

10-07-2014
Opieka położnicza, jak i neonatologiczna na bardzo wysokim poziomie, bardzo pomocny, profesjonalny i uśmiechnięty personel.
więcej »

Jestem bardzo zadowolona z personelu szpitalnego.

07-07-2014
Jestem bardzo zadowolona z personelu szpitalnego. Bardzo podoba mi się, ponieważ jest duże zainteresowanie pacjentem jak i dzieckiem.
więcej »
wstecz  1  2 
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata