Opinie pacjentów

Bardzo miła i fachowa opieka

06-05-2014
Bardzo miła i fachowa opieka, cierpliwe i życzliwe podejście do pacjenta. Personel pomocny w najdrobniejszej potrzebie.
więcej »

Opieka jest na bardzo dobrym poziomie

03-05-2014
Opieka jest na bardzo dobrym poziomie zarówno przed porodem, w jego trakcie jak i po urodzeniu. Personel bardzo miły i pomocny. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego szpitala.
więcej »

OCENA? Napiszę tak... Jak będę spodziewać się kolejnego bobaska to chcę go urodzić TUTAJ.

26-04-2014
OCENA? Napiszę tak... Jak będę spodziewać się kolejnego bobaska to chcę go urodzić TUTAJ. Od przyjęcia do szpitala do wypisu byłam bardzo dobrze traktowana, wszystko na bardzo wysokim poziomie.
więcej »

Opieka jest na bardzo wysokim poziomie

26-04-2014
Opieka jest na bardzo wysokim poziomie - solidna, przyjemna obsługa personelu medycznego. Warto polecić ten szpital innym osobom.
więcej »

Opieka jest rewelacyjna

22-04-2014
Opieka jest rewelacyjna - począwszy od ginekologów, przez położne, po personel wydający posiłki i panie, które sprzątają sale. Wszyscy pracownicy mają na celu zapewnienie jak najlepszej opieki zarówno matce, jak i dziecku.
więcej »

Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem

20-04-2014
Jestem pod ogromnym pozytywnym wrażeniem zarówno samego szpitala i warunków w nim panujących jak i całego personelu i opieki medycznej.
więcej »

Wspaniała opieka w szpitalu.

17-04-2014
Wspaniała opieka w szpitalu. Bardzo fachowy personel służący radą i pomocą w każdej sytuacji. Pełen profesjonalizm na każdym etapie pobytu w szpitalu.
więcej »

Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na bardzo wysokim poziomie.

14-04-2014
Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na bardzo wysokim poziomie. Posiada wykwalifikowany personel dzięki któremu pacjent czuje się bezpiecznie.
więcej »

Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na najwyższym poziomie.

03-04-2014
Opieka w Szpitalu Pro-Familia jest na najwyższym poziomie. Wszyscy dbają o mamę i maluszka. Personel posiada wysoką kulturę osobistą. Gdy będę spodziewać się kolejnego dzidziusia na pewno będę chciała tu wrócić!
więcej »

Pobyt oceniam bardzo dobrze. Fachowa opieka. Nie czułam się jak w szpitalu.

01-04-2014
Pobyt oceniam bardzo dobrze. Fachowa opieka. Nie czułam się jak w szpitalu. Położne zawsze gotowe pomóc, uśmiechnięte. Jedzenie smaczne. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i będę polecać koleżankom.
więcej »
wstecz  1  2  3  4  wstecz  
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata