Opinie pacjentów

Opieka jak i cały szpital na najwyższym poziomie. W pełni zaopatrzony.

04-12-2014
Opieka jak i cały szpital na najwyższym poziomie. W pełni zaopatrzony. Pacjentka i dziecko mają pod dostatkiem i na każdą prośbę materiały higieniczne, pokarm, lekarstwa, opiekę.
więcej »

Na wysokim poziomie.

23-11-2014
Na wysokim poziomie. Profesjonalne, chętne Panie położne z cierpliwością i delikatnością obchodzą się z pacjentkami, sam pobyt na trakcie porodowym pomimo przeogromnego strachu przebyłam idealnie i wspominam bardzo pozytywnie.
więcej »

Jestem bardzo zadowolona z opieki w Szpitali PRO-FAMILIA.

21-10-2014
Jestem bardzo zadowolona z opieki w Szpitali PRO-FAMILIA. Pracują tu najlepsi specjaliści, a personel jest dla pacjenta bardzo życzliwy. Służą pomocą w każdej sytuacji. Będę wszystkim polecać ten szpital.
więcej »

Opiekę szpitalną oceniam na wysokim poziomie

16-10-2014
Opiekę szpitalną oceniam na wysokim poziomie. Duże zainteresowanie ze strony personelu - matką i dzieckiem. Wszyscy lekarze, położne, pielęgniarki oraz panie sprzątające byli bardzo mili. Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tutejszym szpitalu.
więcej »

Opiekę szpitalną oceniam na wysokim poziomie.

14-10-2014
Opiekę szpitalną oceniam na wysokim poziomie. Personel zawsze pomocny i życzliwy. Lekarze, a zarówno panie położne bardzo miłe i troskliwe. Pokoje czyste, jedzenie jak domowe, bardzo smaczne.
więcej »

Opieka na bardzo wysokim poziomie, zarówno przy porodzie, jak i po

11-10-2014
Opieka na bardzo wysokim poziomie, zarówno przy porodzie, jak i po; miły i troskliwy personel, który zawsze jest chetny do pomocy; bardzo dobre warunki pobytu. Polecam wszystkim przyszłym mamom.
więcej »
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata