Zbadaj piersi – wykonaj bezpłatną mammografię!

Mammografia to rentgenowskie badanie piersi, które jest obecnie najlepszym sposobem wykrywania raka piersi w jego wczesnym stadium rozwoju. Jest bezpieczne, trwa zaledwie kilka minut I może uratować życie. Teraz mammografię możesz wykonać u nas bezpłatnie, w ramach NFZ.

Z bezpłatnego badania profilaktycznego w kierunku wykrywania raka piersi mogą skorzystać kobiety:

  •     pomiędzy 50 a 69 rokiem życia, które nie miały wykonanej mammografii w ostatnich 2 latach
  •     z pisemnym wskazaniem przez lekarza (skierowanie do ponownego badania) w szczególnych przypadkach

Posiadamy nowoczesny mammograf cyfrowy, a z myślą o komforcie pacjentek badanie zawsze wykonywane jest przez kobietę.

Centrum Chorób Piersi PRO-FAMILIA

W naszym szpitala działa Centrum Chorób Piersi. To miejsce, które gwarantuje kobietom dostęp do szybkiej I kompleksowej diagnostyki, a jeżeli okaże się to konieczne również do nowoczesnego leczenia chirurgicznego.

W ramach pracy Centrum wykonujemy wszystkie badania profilaktyczne – USG Piersi, mammografię oraz rezonans magnetyczny. Jeżeli zmiana w obrazie wzbudzi niepokój radiologa, pacjentka kierowana jest od razu na diagnostykę pogłębioną. Wykonujemy wszystkie rodzaje biopsji, pacjentka pozostaje pod opieką tego samego lekarza, a termin badania zostaje wyznaczony bardzo szybko.

Gdy okazuje się, że zmiana ma charakter nowotworowy, pacjentka kierowana jest do poradni chirurgicznej, gdzie zostaje otoczona opieką. Na naszym oddziale chirurgii wykonujemy całe spectrum nowoczesnych zabiegów z zakresu chirurgii piersi – procedury oszczędzające, mastektomie z jednoczasową rekonstrukcją oraz m.in. mastektomie profilaktyczne. Nieodłączną częścią procesu terapeutycznego jest rehabilitacja pooperacyjna.

REJESTRACJA NA MAMMOGRAFIĘ: 17 773 57 00