Rodzę w Pro-Familii - regulamin akcji

Od 13 marca br. wszystkie ciężarne Pacjentki, które są pod stałą opieką naszej poradni Ginekologiczno-Położniczej i posiadają kartę ciąży PRO-FAMILIA - mogą wykonywać badania laboratoryjne w cenie niższej aż o 60 procent!

Ten prezent jest możliwy dzięki naszej długoletniej współpracy z Laboratorium ALAB, które posiada w naszym szpitalu laboratorium, a także w ponad 100 punktach na terenie naszego województwa

To nowe, korzystne rozwiązanie jest dostępne dla naszych Pacjentek od poniedziałku (tj. 13.03.2023 r.) - w ramach działaności poradni Ginekologiczno-Położniczej PRO-FAMILIA przy ul. Witolda 6b w Rzeszowie oraz przy ul. Podpromie 8/1a.

  1. Zgłoś się na wizytę do swojego lekarza prowadzącego w poradni Ginekologiczno - Położniczej PRO-FAMILIA (akcja dedykowana jest dla Pacjentek posiadających kartę ciąży Pro-Familia oraz będących pod stałą opieką poradni Pro-Familia przy ul. Witolda 6b lub ul. Podpromie 8/1a w Rzeszowie).
  2. Lekarz podczas wizyty zleci Ci odpowiedni pakiet badań i wystawi elektroniczne zlecenie. Koniecznie je zachowaj.
  3. Bezpośrednio po wizycie opłacasz zlecone badania w rejestracji (w obniżonej cenie). Aby skorzystać z akcji - badania musisz opłacić w tym samym dniu - po wizycie. Po opłaceniu otrzymasz specjalną pieczątkę.
  4. Zgłoś się na badania do laboratorium ALAB w naszym szpitalu lub do wybranego punktu ALAB na terenie Podkarpacia (pamiętam o zabraniu zlecenia z pieczątką).

Regulamin w załączniku.