Informacje ogólne

W gabinecie oferujemy konsultacje psychologiczne przed porodem, a także psychoterapię indywidualną lub terapię par w trakcie trwania ciąży. Na co dzień wspieramy również pacjentki oraz ich bliskich na oddziale położniczo-ginekologicznym oraz patologii ciąży.  Prowadzimy także zajęcia w szkole rodzenia. 

Psychoterapia

Prowadzimy psychoterapię indywidualną dorosłych i nastolatków oraz terapię par. Zapraszamy na cykl konsultacji osoby, które odczuwają potrzebę przyjrzenia się swoim trudnościom w życiu codziennym, relacjach bądź samopoczuciu. Razem zdecydujemy czy psychoterapia będzie odpowiedzią na pojawiające się trudności.  

Pomoc dla rodziców małych dzieci

Zapraszamy na konsultacje rodziców małych dzieci, którzy borykają się z niepokojem dotyczącym rozwoju, emocji, funkcjonowania dziecka, bądź też mają trudności wychowawcze, które chcieliby omówić. Wspólnie ustalimy co będzie dla Was na ten moment najbardziej pomocne. Oferujemy psychoterapię dla dziecka, terapię par, wspólne konsultacje dla całej rodziny bądź dla samych rodziców.

Swoją pracę wykonujemy pod stałą superwizją, w oparciu o podejście psychodynamiczne i psychoanalityczne. Współpracujemy ze specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży oraz specjalistą psychiatrii dorosłych. W razie potrzeby kierujemy rodziców wraz z dziećmi na pogłębioną diagnostykę rozwojową, proponujemy kontakt z neurologopedą, terapeutą zaburzeń integracji sensorycznej lub fizjoterapeutą.