W gabinecie oferujemy konsultacje psychologiczne przed porodem, a także psychoterapię indywidualną lub terapię par w trakcie trwania ciąży. Na co dzień wspieramy również pacjentki oraz ich bliskich na oddziale położniczo-ginekologicznym oraz patologii ciąży.  Prowadzimy także zajęcia w szkole rodzenia. 

Psychoterapia

Prowadzimy psychoterapię indywidualną dorosłych i nastolatków oraz terapię par. Zapraszamy na cykl konsultacji osoby, które odczuwają potrzebę przyjrzenia się swoim trudnościom w życiu codziennym, relacjach bądź samopoczuciu. Razem zdecydujemy czy psychoterapia będzie odpowiedzią na pojawiające się trudności.  

Pomoc dla rodziców małych dzieci

Zapraszamy na konsultacje rodziców małych dzieci, którzy borykają się z niepokojem dotyczącym rozwoju, emocji, funkcjonowania dziecka, bądź też mają trudności wychowawcze, które chcieliby omówić. Wspólnie ustalimy co będzie dla Was na ten moment najbardziej pomocne. Oferujemy psychoterapię dla dziecka, terapię par, wspólne konsultacje dla całej rodziny bądź dla samych rodziców.

Swoją pracę wykonujemy pod stałą superwizją, w oparciu o podejście psychodynamiczne i psychoanalityczne. Współpracujemy ze specjalistą psychiatrii dzieci i młodzieży oraz specjalistą psychiatrii dorosłych. W razie potrzeby kierujemy rodziców wraz z dziećmi na pogłębioną diagnostykę rozwojową, proponujemy kontakt z neurologopedą, terapeutą zaburzeń integracji sensorycznej lub fizjoterapeutą. 

Dziewięć miesięcy minęło. Nadszedł  moment, na który tak dług czekałaś– narodziny Waszego maleństwa. Trzymając je i tuląc w ramionach, poznajesz emocje, których wcześniej nie znałaś. Radość i miłość zwykle przeplatają się z uczuciem lęku. Zadajesz sobie pytania: czy damy radę? Czy będę dobrą mamą? Jak teraz będzie wyglądać nasze życie?

Wszystkie świeżo upieczone mamy zapraszamy na bezpłatną wizytę u psychologa w terminie do 6 tygodnia od porodu. Nasi specjaliści pomogą Ci oswoić i zaakceptować nową sytuację, a także odnaleźć się w tej pięknej, zupełnie dla Ciebie nieznanej roli, jaką jest - bycie mamą.

Na wizytę warto zgłosić się jeżeli:

  • Odczuwasz spadek nastroju i nie wiesz jak sobie z nim poradzić.
  • Czujesz lęk i niepokój o dziecko w sposób nadmierny lub stały.
  • Osoby z najbliższego otoczenia sugeruję Ci, że być może potrzebna Ci pomoc.
  • Masz wątpliwości co do rozwoju czy zachowania swojego dziecka.
  • Chcesz z kimś porozmawiać o tym jak czujesz w nowej roli.

Na spotkanie z psychologiem możesz przyjść sama lub z partnerem oraz dzieckiem - w zależności od tego jaką czujesz potrzebę.

psycholog, psychoterapeuta

Psycholog w trakcie specjalizacji z zakresu psychologii klinicznej dla dzieci i młodzieży, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyła 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne na oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic Szpitala Specjalistycznego J.Babińskiego w Krakowie oraz studia podyplomowe - interwencja kryzysowa. Prowadzi psychoterapię dzieci, młodzieży i dorosłych. Na co dzień wspiera pacjentki oddziału położniczego, ginekologii i patologii ciąży oraz rodziców dzieci urodzonych przedwcześnie.

psychlog

Certyfikowany Terapeuta Środowiskowy Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutyczneg na oddziale leczenia zaburzeń osobowości i nerwic Szpitala Specjalistycznego J. Babińskiego w Krakowie, ukończyła dwustopniowe szkolenie podyplomowe z zakresu terapii rodzin organizowane przez Krakowski Instytut Psychoterapii Stowarzyszenie SIEMACHA, Studium Umiejętności Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień, Studia podyplomowe Asystent rodziny. Pracuje na oddziale położniczym, ginekologii i patologii ciąży udzielając wsparcia pacjentkom i ich rodzinom. Prowadzi poradnictwo psychologiczne i terapię.

psycholog, psychoterapeutka, psychoonkolog

Ukończyła psychologię w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie, następnie 4-letni kurs psychoterapii w Instytucie Analizy Grupowej „Rasztów” w Warszawie. W Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego UJ w Krakowie ukończyła „Psychoonkologię w praktyce klinicznej” uzyskując dodatkowe uprawnienia zawodowe psychologa-psychoonkologa. Obecnie w trakcie specjalizacji klinicznej z zakresu zaburzeń psychicznych w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. Prof. Jana Mazurkiewicza. Zajmuje się terapią dzieci, młodzieży i dorosłych w zakesie zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, zaburzeń związanych z urazem psychicznym i czynnikami stresogennymi, zaburzeń odżywiania. Obszar szczególnych zainteresowań zawodowych to wsparcie dla osób chorujących onkologicznie oraz ich bliskich. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

psycholog

I wizyta dla pacjentek rodzących w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia0 zł
Marzena Jarosz, Joanna Żyszkiewicz, Joanna Półtorak
Porada psychologiczna - pierwsza150 zł
Porada psychologiczna - kolejna120 zł
Katarzyna Podgórna
Porada psychologiczna 120 zł

Rejestracja

mgr Marzena Jarosz

+48 502 963 531


mgr Joanna Żyszkiewicz

+48 660 291 445


mgr Marta Watts

+48 606 819 274


mgr Katarzyna Podgórna

+48 791 088 184