Ginekologia Plastyczna i Rekonstrukcyjna to dziedzina medycyny, która odpowiada potrzebom kobiet XXI wieku. Dąży nie tylko, jak się potocznie uważa do upiększania okolic intymnych, ale służy przede wszystkim korekcie wad anatomicznych oraz tych, wynikających z urazów mechanicznych, uszkodzeń okołoporodowych, naturalnych procesów starzenia i powstawania zaburzeń statyki narządów płciowych. To szeroka dziedzina medycyny, w której dzięki specjalistycznym zabiegom możliwe jest przywrócenie prawidłowego wyglądu okolic intymnych. W naszym szpitalu zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonuje
dr n. med. Robert Bartkowiak
, specjalista ginekolog - położnik

  • Labioplastyka - przerost warg sromowych mniejszych jest przypadłością kobiet niezależnie od wieku. Może zostać skorygowany poprzez częściowe, wyrównawcze usunięcie naddatku warg sromowych mniejszych. Zabieg wykonywany jest w trybie jednodniowym. Czas trwania zabiegu waha się między 0,5h do 1h. Długość czasu obserwacji po zabiegu wynika z zastosowanego znieczulenia oraz przebiegu operacji. Zwykle czas gojenia wynosi ok. 2 tygodnie, natomiast do 6 tygodni nie należy podejmować wysiłku fizycznego i aktywności seksualnej. Przebieg procesu gojenia jest indywidualny dla każdej pacjentki.  

  • Plastyka pochwy - Waginoplastyka - zabieg polega na wykonaniu korekty ścian pochwy, które w wyniku naturalnych procesów starzenia utraciły elastyczność. W celu przywrócenia sprężystości okolic intymnych stosujemy małoinwazyjne metody. Waginoplastyka stosowana jest również w przypadku zaburzeń statyki.

  • Korekta krocza po porodzie - Perineoplastyka

  • Plastyka napletka łechtaczki

  • Modelowanie warg sromowych większych i mniejszych preparatami kwasu hialuronowego

  • Augmentacja punktu G kwasem hialuronowym

  • Zabieg typu O-shot z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego, poprawiający funkcje seksualne

specjalista położnictwa i ginekologii

Ostateczną cenę zabiegu podaje lekarz po konsultacji.

Konsultacja z zakresu Ginekologii Estetycznej 220 zł
Plastyka ściany pochwy (bez ceny implantu) 4 500 - 5 500 zł
Plastyka przedniej i tylnej ściany pochwy (bez ceny implantu) 5 500 - 6 500 zł
Przezpochwowe usunięcie macicy z plastyką ściany pochwy 7 000 zł
Operacja plastyczna warg sromowych (labioplastyka) 4 500 - 5 500 zł

Kontakt

Koordynator

Małgorzata Puchała

pon. - pt.: 8:00 - 16:00

+48 886 606 880

chirurgiaplastyczna@pro-familia.pl