Posiadamy zespół doświadczonych fizjoterapeutów oraz trenerów przygotowania motorycznego.  Specjalizujemy się w fizjoterapii przed i po zabiegach operacyjnych oraz po urazach i kontuzjach sportowych. Dla pacjenta kompleksowy program terapeutyczny przygotowywany jest przez fizjoterapeutów we współpracy z lekarzem ortopedą, w zależności od rodzaju dolegliwości, stanu zdrowia oraz założonego celu. Oprócz ćwiczeń indywidualnych, rehabilitacja wspierana jest przez najwyzszej jakości sprzęt oraz specjalistyczne zabiegi.

 • Pomoc po urazach narządu ruchu
 • Profesjonalna opieka po urazach sportowych
 • Przygotowanie do zabiegów operacyjnych
 • Kompleksowa rehabilitacja pooperacyjna
 • Specjalistyczna rehabilitacja ortopedyczna
 • Przygotowanie motoryczne

Jest to zabieg elektroleczniczy, polegający na przepływie prądu stałego w ciele pacjenta między dwoma elektrodami. Działanie: przeciwbólowe, poprawia trofikę tkanek, przyspiesza regenerację oraz zwiększa wchłanianie się krwiaków i obrzęków.

To zabieg którego celem jest wywołanie skurczy mięśnia za pomocą prądu impulsowego. Działanie: przyspiesza odbudowę masy mięśniowej, przeciwdziała zanikom mięśni.

Zabieg polegający na wprowadzenia do tkanek jonów leków za pomocą prądu stałego.  Działanie: przeciwzapalne, przeciwbólowe, uelastycznienie tkanki bliznowatej,  poprawia krążenie obwodowe.

Zabieg polegający na działaniu prądu galwanicznego i nakładanie na niego prądu impulsowego. Działanie : przeciwbólowe, poprawa trofiki tkanek, zmniejszenie napięcia mięśniowego.

Zabieg polegający na zastosowaniu prądów zmiennych o średniej częstotliwości, ich działanie polega na nakładaniu się fal płynących prądów z dwóch obwodów. Są one skrzyżowane ze sobą, a prądy mają różną częstotliwość, która zmienia się rytmicznie. Działanie: poprawa trofiki tkanek, silne działanie przeciwbólowe.

Metoda  elektroterapii wykorzystująca prądy impulsowe małej częstotliwości. Działanie: przeciwbólowe, poprawa trofiki tkanek.

Są prądami średniej częstotliwości, modulowanymi w małą częstotliwość. Działanie: przyśpiesza odbudowę masy i siły mięśniowej.

To zabieg elektroleczniczy, należy do grupy prądów impulsowych małej częstotliwości. Działanie: silne działanie przeciwbólowe.

Ultradźwiękowy system gojenia kości EXOGEN jest to urządzenie terapeutyczne, które w nieinwazyjny sposób  służy do przyspieszonego gojenia złamań świeżych, skracając w ten sposób okres leczenia i rekonwalescencji pacjenta, oraz do leczenia opóźnionego zrostu, bądź braku zrostu. Pulsacyjnie emitowane przez urządzenie EXOGEN ultradźwięki o niskim natężeniu z łatwością przechodzą przez tkanki miękkie, docierając do złamań powierzchownych, jak i głębokich.

Forma zimnolecznictwa, polega na schładzaniu danej okolicy ciała parą ciekłego azotu o temperaturze poniższej 0oC. Działanie: przeciwzapalne, przeciwobrzękowe i przeciwbólowe. 

Terapia ultradźwiękowa polega na oddziaływaniu poprzez skórę na głębiej położone struktury ciała fali ultradźwiękowej. Fale ultradźwiękowe są falami o niskiej częstotliwości, przekraczającej granice słyszalności ucha ludzkiego. Działanie: przeciwbólowe i przeciwzapalne, zmniejsza napięcie mięśniowe i uelastycznia blizny.

Jest to zabieg polegający na wprowadzeniu odpowiednich leków przez skórę za pomocą energii ultradźwięków. Leki dodaje się do środka sprzęgającego. Zazwyczaj stosuje się leki w formie żelu lub kremu. Działanie: przeciwzapalnie i przeciwbólowe.

Terapia zimnem i kompresją - system dwukomorowych mankietów. Całość zapewnia terapię przerywanych ucisków pneumatycznych jednocześnie z dostarczeniem terapii chłodzenia w uszkodzone - kontuzjowane miejsce. Działania: leczenie ostrych i przewlekłych urazów oraz w rehabilitacji po zabiegach ortopedycznych jak również przyspiesza odnowę biologiczną po wysiłku fizycznym.

Jest systemem do symulowania głębokiego masażu limfatycznego. Kojące działanie masażu pneumatycznego poprawia krążenie w miejsca gdzie założone są specjalnie do tego celu przygotowana mankiety. Działanie: łagodzi bóle mięśni spowodowane zmęczeniem i nadmiernym wysiłkiem.

2400 obrotów na minutę skutecznie łagodzi ból, 1750 obrotów dla obszarów wrażliwych.

 • Nacisk ponad 27 kg, skutecznie uwalnia punkty spustowe.
 • Amplituda 16 mm pozwala na głęboką penetracje mięśni.
 • 2 prędkości do unikalnego leczenia różnych progów bólowych.
 • Zwiększa zakres ruchu.
 • 6 specjalnie zaprojektowanych końcówek do ukierunkowanej terapii.

Urządzenia pracujące w oparciu o ciągły ruch bierny (CPM) są wykorzystywane podczas pierwszej fazy rehabilitacji mającej miejsce po zabiegach lub urazach stawów kończyn dolnych. Urządzenie wykonuje powtarzalny ruch stawu w sposób ciągły, w ramach kontrolowanego zakresu ruchu. Codzienna terapia zwiększa ograniczoną początkowo ruchomość stawu. Terapia gwarantuje bezpieczne ćwiczenia w trakcie całej fazy regeneracji tkanki poprzez zapewnienie biernego ruchu, tym samym redukując ból pooperacyjny i minimalizując powstanie stanu zapalnego. Dodatkowo do ćwiczeń biernych na szynie dołącza się elektrostymulacje mięśni co zapobiega ich zanikom.

fizjoterapeuta

fizjoterapeuta

fizjoterapeuta

fizjoterapeutka

fizjoterapeutka

fizjoterapeuta

fizjoterapeuta

fizjoterapeuta

fizjoterapeuta

Rehabilitacja indywidualna
150 zł
Elektrostymulacja, Galwanizacja, Jonoforeza, Tens, Diadynamik, Prądy Kotz'a, Prądy Traberta, Interdyn, Ultradźwięki, Fonoforeza, Krioterapia 12 zł
Terapia zimnem i kompresją Game ready 25 zł
Exogen pakiet 10 400 zł
Exogen pakiet 20 800 zł
Exogen pakiet 30 1200 zł
Laser wysokoenergetyczny  40zł
Fala uderzeniowa 70 zł
Radioterapia TECAR 70 zł
Taping 50 zł
Drenaż limfatyczny - RecoveryPump 40 zł
PAKIET Drenaż limfatyczny - 10 zabiegów RP - Recovery Pump 330 zł
GŁĘBOKA STYMULACJA POLEM ELEKTROMAGNETYCZNYM - 1 zabieg 90 zł
GŁĘBOKA STYMULACJA POLEM ELEKTROMAGNETYCZNYM - 5 zabiegów 400 zł
GŁĘBOKA STYMULACJA POLEM ELEKTROMAGNETYCZNYM - 10 zabiegów 700 zł
PAKIET KRIOTERAPIA - 10 zabiegów GameReady 220 zł
Fizjoterapia estetyczna 150 zł
Konsultacja Fizjoterapeutyczna z treningiem medycznym 180 zł
Masaż medyczny całego ciała 220 zł
Masaż medyczny częściowy 150 zł
Trening motoryczny 150 zł

Rejestracja

Przychodnia ul. Witolda 6B

+48 17 773 58 05

 

Przychodnia ul. Podpromie 8/1A

+48 17 717 50 48
+48 609 347 438