Pacentów przyjmuje fizjoterapeutka uroginekologiczna Izabela Smolarz - Certyfikowana Terapeutka metody BEBO oraz Ogólnopolskiego Programu Atrakcyjna Mama.
 
Jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało w ciąży i przygotować się do rozwiązania, nauczyć się świadomej kontroli mięśni dna miednicy lub jesteś po porodzie, czujesz dyskomfort i ból w kroczu, Twoje stosunki seksualne są bolesne albo borykasz się z problemem nietrzymania moczu - skorzystaj z pomocy i wsparcia doświadczonej fizjoterapeutki uroginekologicznej w Rzeszowie.
W gabinecie otrzymasz pomoc m.in. w zakresie:
  • Profilaktyka i rehabilitacja mięśni dna miednicy (profilaktyka i leczenia nietrzymania moczu i  pęcherza nadreaktywnego, trening mięśni dna miednicy, ból okolicy miednicy mniejszej)
  • Rehabilitacja w ciąży i w połogu (masaż, przygotowanie do porodu, dolegliwości bólowe, profilaktyka lub leczenie rozejścia kresy białej i spojenia łonowego,normalizacja napięć mięśni brzucha i powrót do jego kształtu sprzed ciąży)
  • Terapia blizn (po porodzie zakończonycm cięciem cesarskim lub po nacięciu krocza) 
  1. W przypadku ciąży na wizytę należy przynieść pisemną zgodę o braku przeciwwskazań do wykonywania fizjoterapii.
  2. Na wizytę fizjoterapeutyczną można zapisać się już tydzień po porodzie. Im szybciej, tym lepiej dla regeneracji Twoich narządów rodnych, MDM czy brzucha.
  3. Zabierz ze sobą komfortową bieliznę i wygodny strój sportowy.
  4. Jeśli przychodzisz z problemem MDM to koniecznie przed wizytą wypełnij dzienniczek mikcji i przynieś go na wizytę.
  5. Przypomnij sobie wszystkie urazy i wypadki, nawet te z dzieciństwa, ponieważ mogą być kluczowe dla twoich dolegliwości.
  6. Zastanów się jakie formy aktywności podejmowałaś przed i w trakcie ciąży oraz jak często.
Załączniki:

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzony zostaje dokładny wywiad oraz badanie fizjoterapeutyczne w celu diagnostyki. Następnie zostaje ustalony indywidualny plan fizjoterapii i zazwyczaj już na pierwszej wizycie rozpoczynamy wstępną terapię. Czas trwania wizyty diagnostycznej to ok. 40-60 min. Czas trwania kolejnych wizyt jest ustalany indywidualnie.

Certyfikowana Terapeutka Metody BEBO oraz Ogólnopolskiego Programu Atrakcyjna Mama

Rehabilitacja indywidualna
120 zł