Szpital Specjalistyczny Pro-Familia

Zastanawiasz się, w czym tkwi sekret udanej laktacji? Jak wyglądają pierwsze dni po porodzie? Jaki apetyt ma maluszek i czy Twoja dieta ma wpływ, na jakość mleka? POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK O KARMIENIU PIERSIĄ ORAZ MAGAZYN MLECZNA DROGA (do pobrania na końcu). Znajdziesz w nich wiele cennych porad, wskazówek i odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące karmienia. 

"MLEKO MAMY MA MOC” to ogólnopolska kampania, którą FUNDACJA PRO-FAMILIA zrealizowała na zlecenie Ministerstwa Zdrowia w grudniu 2017 r. W ramach kampanii powstał poradnik dotyczący karmienia piersią oraz magazyn MLECZNA DROGA przygotowany m.in. przez położne, dietetyka i neonatologa w oparciu o najnowsze wytyczne WHO. Materiały dostępne są dla mam w szpitalach w całej Polsce oraz do pobrania online. 

W kampanie zaangażowały się znane i cenione blogerki parentingowe: Agata - HAFIJA.pl, Magda - SZCZESLIVA.pl, Noemi - Matkaprezesa.pl, Natalia - Tasteaway.pl, Danka - Mataja.pl, Marta - Mamasubiektywnie.pl  i Marysia - Oczekujac.pl, które za pośrednictwem swoich stron zachęcały mamy do zdobywania wiedzy na temat karmienia piersią. 

Materiały powstałe w związku z realizacją projektu z zakresu zdrowia publicznego  w ramach Narodowego Programu Zdrowia pod nazwą Promocja karmienia piersią w zakresie punktu  1.2.4b – Upowszechnianie w społeczeństwie wiedzy o zaletach  karmienia piersią

Załączniki: