Fundacja na Rzecz Rozwoju Nieinwazyjnych Metod Terapeutycznych Pro-Familia powstała w 2015 r. Główną misją i celem organizacji jest ochrona zdrowia, profilaktyka zdrowotna oraz prace nad rozwojem różnych form nieinwazyjnych metod leczenia. Fundacja osiąga swoje cele poprzez prowadzenie badań, realizację projektów prozdrowotnych i społecznych oraz wsparcie jednostek badawczych i leczniczych.

Jesienne kino familijne

 
Już dzisiaj zapraszamy Was na kolejną edycję kina familijnego organizowanego przez Fundację Pro-Familia. Seans obędzie się w dniu 9 listopada, na I piętrze Szpitala Pro - Familia. Zapraszamy :)


 

Active Family

 
POMÓŻ NAM WYGRAĆ! ZAGŁOSUJ NA PROJEKT FUNDACJI PRO-FAMILIA.

Jak wygramy, zrealizujemy dla Was fantastyczne wydarzenie - RODZINNY PIKNIK NA RZESZOWSKICH BULWARACH oraz cykl bezpłatnych warsztatów o zdrowym żywieniu. Głosować możecie do końca października podczas zakupów w TESCO - al. Powstańców Warszawy.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE.

 
Piknik familijny

 
10 września 2017 odbył się Familijny piknik przy fontannie multimedialnej w Rzeszowie. Gry i konkursy, pokazy artystyczne i sportowe, warsztaty LEGO oraz strefy m.in. gier planszowych oraz kreatywnych zabaw to tylko kilka atrakcji przygotowanych w ramach wydarzenia. Piknik zakończyło kino pod chmurką, którym współorganizatorem była Fundacja Pro - Familia.

 
 

Dzień Matki - kino familijne dla mam

 
Z okazji zbliżającego się dnia mamy, Fundacja Pro - Familia zaprasza pacjentów oraz wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję familijnego kina, które obędzie się 26 maja 2017 r.

  

MLEKO MAMY MA MOC – pobierz bezpłatny poradnik o karmieniu!

Zastanawiasz się, w czym tkwi sekret udanej laktacji? Jak wyglądają pierwsze dni po porodzie? Jaki apetyt ma maluszek i czy Twoja dieta ma wpływ, na jakość mleka? POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK O KARMIENIU PIERSIĄ ORAZ MAGAZYN MLECZNA DROGA. Znajdziesz w nich wiele cennych porad, wskazówek i odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące karmienia. 

"MLEKO MAMY MA MOC” to ogólnopolska kampania, którą FUNDACJA PRO-FAMILIA zrealizowała na zlecenie Ministerstwa Zdrowia w grudniu 2017 r. W ramach kampanii powstał poradnik dotyczący karmienia piersią oraz magazyn MLECZNA DROGA przygotowany m.in. przez położne, dietetyka i neonatologa w oparciu o najnowsze wytyczne WHO. Materiały dostępne są dla mam w szpitalach w całej Polsce oraz do pobrania online. 

W kampanie zaangażowały się znane i cenione blogerki parentingowe: Agata - HAFIJA.pl, Magda - SZCZESLIVA.pl, Noemi - Matkaprezesa.pl, Natalia - Tasteaway.pl, Danka - Mataja.pl, Marta - Mamasubiektywnie.pl i Marysia - Oczekujac.pl, które za pośrednictwem swoich stron zachęcały mamy do zdobywania wiedzy na temat karmienia piersią. 

Materiały powstałe w związku z realizacją projektu z zakresu zdrowia publicznego w ramach Narodowego Programu Zdrowia pod nazwą Promocja karmienia piersią w zakresie punktu 1.2.4b – Upowszechnianie w społeczeństwie wiedzy o zaletach karmienia piersią.

Załączniki:
W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Kontakt

Fundacja na Rzecz Rozwoju Nieinwazyjnych Metod Terapeutycznych Pro-Familia

ul. Witolda 6B
35-302 Rzeszów
NIP: 8133707487