Szpital Specjalistyczny Pro-Familia

Fundacja na Rzecz Rozwoju Nieinwazyjnych Metod Terapeutycznych Pro-Familia powstała w 2015 r. Główną misją i celem organizacji jest ochrona zdrowia, profilaktyka zdrowotna oraz prace nad rozwojem różnych form nieinwazyjnych metod leczenia. Fundacja osiąga swoje cele poprzez prowadzenie badań, realizację projektów prozdrowotnych i społecznych oraz wsparcie jednostek badawczych i leczniczych.

Jesienne kino familijne

 
Już dzisiaj zapraszamy Was na kolejną edycję kina familijnego organizowanego przez Fundację Pro-Familia. Seans obędzie się w dniu 9 listopada, na I piętrze Szpitala Pro - Familia. Zapraszamy :)


 

Active Family

 
POMÓŻ NAM WYGRAĆ! ZAGŁOSUJ NA PROJEKT FUNDACJI PRO-FAMILIA.

Jak wygramy, zrealizujemy dla Was fantastyczne wydarzenie - RODZINNY PIKNIK NA RZESZOWSKICH BULWARACH oraz cykl bezpłatnych warsztatów o zdrowym żywieniu. Głosować możecie do końca października podczas zakupów w TESCO - al. Powstańców Warszawy.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE.

 
Piknik familijny

 
10 września 2017 odbył się Familijny piknik przy fontannie multimedialnej w Rzeszowie. Gry i konkursy, pokazy artystyczne i sportowe, warsztaty LEGO oraz strefy m.in. gier planszowych oraz kreatywnych zabaw to tylko kilka atrakcji przygotowanych w ramach wydarzenia. Piknik zakończyło kino pod chmurką, którym współorganizatorem była Fundacja Pro - Familia.

 
 

Dzień Matki - kino familijne dla mam

 
Z okazji zbliżającego się dnia mamy, Fundacja Pro - Familia zaprasza pacjentów oraz wszystkich zainteresowanych na kolejną edycję familijnego kina, które obędzie się 26 maja 2017 r.

W chwili obecnej nie dysponujemy żadnymi informacjami.

Kontakt

Fundacja na Rzecz Rozwoju Nieinwazyjnych Metod Terapeutycznych Pro-Familia

ul. Witolda 6B
35-302 Rzeszów
NIP: 8133707487