Przywracamy odwiedziny

Od 1 kwietnia 2022r. przywrócone zostały odwiedziny na oddziałach szpitalnych. Poniżej przedstawiamy Wam zasady obowiązujące w czasie odwiedzin.

Regulamin odwiedzin w Szpitalu Specjalistycznym Pro-Familia Tomasz Łoziński Spółka Komandytowa w Rzeszowie

 1. Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort Pacjentów odwiedziny Pacjentów w Oddziałach Szpitala odbywają się codziennie w godzinach 14.00-18.00.
 2. Pacjent może być odwiedzany wyłącznie przez jedną osobę jednoczasowo.
 3. Osoby odwiedzające nie mogą manifestować jakichkolwiek objawów infekcji.
 4. Każda osoba wchodząca na teren Szpitala jest zobowiązana założyć maseczkę ochronną na twarz.
 5. Po wejściu do pokoju Pacjenta, prosimy osoby odwiedzające o umycie i dezynfekcję rąk. Zalecamy również ponowne umycie rąk przed opuszczeniem pokoju Pacjenta.
 6. Ze względów sanitarno-epidemiologicznych osoby odwiedzające prosimy o nie siadanie na łóżkach Pacjentów i łóżkach sąsiednich.
 7. Prosimy o poszanowanie prywatności Pacjentów i zachowywanie się na terenie Szpitala cicho i spokojnie.
 8. Z uwagi na poszanowanie prywatności wszystkich Pacjentów, osoby odwiedzające prosimy o opuszczenie pokoju Pacjenta na czas obchodu lekarskiego i wizyty pielęgniarskiej oraz wykonywania procedur leczniczo – pielęgnacyjnych.
 9. Szczegóły dotyczące odwiedzin Pacjentów w OIOM ustalane są każdorazowo bezpośrednio z personelem Oddziału Neonatologii pod nr tel. 17 773 58 65. Osoba odwiedzająca musi posiadać zestaw ochronny (fartuch jednorazowy oraz maseczka), którego zakup jest możliwy w Aptece Pro-Familia. Ww. środki ochrony indywidualnej muszą być fabrycznie zapakowane oraz założone w szatni przed wejściem na Oddział Neonatologii z Intensywną Opieką Medyczną Szpitala.
 10. Z przyczyn medycznych i /lub epidemiologicznych lekarz może zakazać lub ograniczyć liczbę odwiedzin. W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość.
 11. W przypadku nie dostosowania się do powyższych zasad personel Szpitala może poprosić osobę odwiedzającą o opuszczenie terenu Szpitala, a także ma prawo wezwania ochrony.