Szpital Specjalistyczny Pro-Familia

Nasz zespół tworzą doświadczeni fizjoterapeuci dziecięcy, którzy zajmują się kompleksową rehabilitacją wcześniaków, niemowląt i dzieci. W swojej pracy stosujemy uznane i cenione na świecie metody terapeutyczne m.in.: metodę NDT-Bobath, metodę Vojty, metodę Prechtla. Zajęcia dostosowywane są indywidualnie - z myślą o stymulowaniu wszechstronnego rozwoju dziecka. 

Rehabilitacja odbywa się w ramach indywidualnych zajęć lub w grupach. 

Turnusy rehabilitacyjne, to oferta którą kierujemy do dzieci w każdym wieku z różnego rodzaju niepełnosprawnościami i ustabilizowanym stanem zdrowia.
Turnusy odbywają się w 5 dniowych cyklach od poniedziałku do piątku. Po zgłoszeniu na turnus dla każdego pacjenta nasz zespół określa indywidualny plan terapii oraz cele jakie mają zostać osiągnięte po jej zakończeniu.
W każdym dniu turnusu dla pacjenta zaplanowano 3 terapie metodą Vojty, 1 terapię metodą NDT Bobath oraz 1 terapię neurologopedyczną, ale w zależności od potrzeb pacjenta istnieje możliwość zmiany konfiguracji terapii.

Pacjentem zajmuje się nasz doświadczony zespół specjalistów:

  • Anna Jamróz - fizjoterapeutka, terapeutka metody NDT-Bobath i metody Vojty
  • Agnieszka Dębosz - fizjoterapeutka, terapeutka metody NDT-Bobath i metody Vojty
  • Alina Pałys - neurologopeda


Do dyspozycji opiekuna pacjenta oddajemy strefę relaksu, w której można odpocząć, zjeść obiad, czy ułożyć dziecko na drzemkę. Godziny terapii na turnusie są ustalane indywidualnie i dostosowane odpowiednio do pacjenta i jego opiekuna.


Więcej informacji na temat turnusów można uzyskać pod numerami telefonu:

Anna Jamróz - +48 603 305 547
Agnieszka Dębosz - +48 501 316 114


Terapia metodą NDT-Bobath 160 zł
Terapia metodą Vojty 160 zł
Terapia integracji sensorycznej 160 zł
Terapia tkanek miękkich 160 zł
Terapia indywidualna - Ćwiczenia korekcyjne w przypadku wad postawy, wad stóp z wykorzystaniem metody PNF, terapii manualnej i trójpłaszczyznowej terapii stóp 160 zł
Kinesiology taping 50-70 zł
Turnusy rehabilitacyjne 3500 zł

Rejestracja

Anna Bobola

rehabilitacja dzieci

+48 796 589 094

Joanna Jędrzejek

rehabilitacja dzieci

+48 606 493 344

Agnieszka Dębosz

rehabilitacja dzieci i turnus rehabilitacyjny

+48 501 316 114

Anna Jamróz

rehabilitacja dzieci i turnus rehabilitacyjny

+48 603 305 547

 

Szkoła dla rodziców

Zapraszamy serdecznie na bezpłatne spotkanie z naszymi specjalistami, które cyklicznie organizujemy w naszym szpitalu w ramach Szkoły dla Rodziców. Podczas takiego spotkania ordynator oddziału, fizjoterapeutki oraz psycholog przekażą Wam najważniejsze informacje z zakresu  stymulacji rozwoju noworodka oraz prawidłowej pielęgnacji zgodnej z zasadami nowoczesnej rehabilitacji pediatrycznej.

O szczegóły zapytaj personel podczas pobytu w szpitalu.